Statuetka szklana z kolorowym nadrukiem UV - VALOR - TSZ073

267,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Trofeum szklane Valor z kolorowym nadrukiem UV to świetna forma podziękowania dla partnera biznesowego. Wykonane jest z grubego, szlifowanego szkła, którego krawędzie efektownie załamują światło i nadruk. W połączeniu z eleganckim etui będzie wspaniałą nagrodą podczas gali biznesowej lub innej ważnej uroczystości. Nadruk może zawierać dowolną grafikę, logotypy, podpisy osób wręczających trofeum itp. 
 
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do znakowania trofeum.

Materiał:
 szkło
Przeznaczenie: gala biznesowa, podziękowanie, wyróżnienie, nagroda dla najlepszego pracownika
Wysokość: 220mm
Szerokość: 125mm
Grubość szkła: 30mm
Opakowanie: eleganckie etui z materiałowym wypełnieniem

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121