Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

STEMPLE DO LAKU

Metalowe stemple do laku wykonujemy w stożku, co znacząco ułatwia ich dobijanie. Już na etapie projektowania i adaptacji projektów, każda grafika stempla jest analizowana i korygowana przez nasz zespół grafików, po to, aby stemple zakupione w GRAWERNIA.PL dobrze odbijały w laku. Są to produkty najwyższej jakości wykonywane w technologii CNC.

STEMPLE DO LAKU

Produkty

Strona:

z 1

Stemple do laku – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Stemple do laku to inaczej pieczątki, które przeznaczone są do tworzenia efektownych odbić w laku. Te wyjątkowe akcesoria wykorzystywane są już od stuleci. Kiedyś posługiwano się nimi przede wszystkim w celu zaklejenia listu lub dokumentu, tak, by nikt niepożądany nie przeczytał jego treści. Dziś stemple do laku znajdują swoje zastosowanie głównie jako elementy dekoracyjne, które zdobią kartki okolicznościowe, zaproszenia, a także dyplomy czy też certyfikaty. Co ciekawe, obecnie stemple do laku również używa się w celu zabezpieczenia dokumentów, takich jak np. teczki, gwarancje oraz koperty.

Jak wyglądają stemple do laku? Są to wysokiej jakości wyroby posiadające odpowiednio wyprofilowaną rękojeść oraz stempel, który pozwala na stworzenie trwałej i czytelnej pieczęci. Obecnie do dyspozycji mamy stemple do laku w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może je samodzielnie dopasować do swoich potrzeb.

Personalizowany stempel do laku – stwórz własne zaproszenie DIY

Chcesz, by Twoja papeteria zyskała niepowtarzalny charakter? Wystarczy, że wykorzystasz personalizowany stempel do laku, na którym widoczny będzie Twój własny grawer. To doskonały sposób na urozmaicenie zwykłego zaproszenia ślubnego lub komunijnego, a także stworzenie nietypowego wykończenia butelki z alkoholem lub słoika z miodem. Warto jednak pamiętać o tym, by personalizowany stempel do laku zawsze dostosowywać do motywu przewodniego przyjęcia.

W przypadku imprez dla dzieci świetnym wyborem są stemple do laku z motywem niemowlęcych stópek lub balonów, które wykonywane są na kolorowym laku. Jeżeli natomiast planujesz przyjęcie weselne, wybierz personalizowany stempel do laku z inicjałami państwa młodych lub dowolną grafiką związaną z uroczystością. Pomocne podczas wykonywania pieczątki może okazać się również skorzystanie ze specjalnej łyżeczki do laku, która ułatwi odbijanie stempla. Co ważne, dzięki drewnianemu uchwytowi łyżka ochroni również Twoją dłoń przed poparzeniem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą personalizowanych stempli do laku, które podkreślą wyjątkowy charakter każdego przyjęcia i dodadzą uroku Twojej papeterii.