Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

PINSY GRAWEROWANE JAK BIŻUTERIA

Precyzyjnie wykonane przyciągają wzrok chociaż ich wymiar jest dyskretny. Wspaniale prezentują się na klapie marynarki, są ozdobą podkreślającą Twoją markę i styl. Pinsy z metalu wycinamy precyzyjnie na maszynach CNC dostosowując kształt pinsa do logotypu. Pinsy z dowolną grafiką i tekstem grawerujemy lub zadrukowujemy specjalnymi farbami w dowolnej kolorystyce. Każdy pins może posiadać uszlachetnienie w postaci bezbarwnego dommingu wylanego na powierzchnię pinsa.

PINSY GRAWEROWANE JAK BIŻUTERIA

Produkty

Strona:

z 2

Następne

Przypinki metalowe. Symbol – przynależność – agitacja

Człowiek jest istotą społeczną, co sprawia, że ma określone wymagania. Amerykański psycholog, Abraham Maslow, stworzył piramidę potrzeb, określającą, co jest człowiekowi niezbędne do życia. Jako podstawę w hierarchii naukowiec umieścił potrzeby biologiczne i fizjologiczne. Jednak kolejne poziomy nawiązywały już do aspektów psychologicznych. Środkowym szczeblem piramidy jest potrzeba przynależności, ale traktowana wielotorowo – jako bycie w grupie przyjaciół, związki z bliższą i dalszą rodziną, obecność wśród współpracowników, członkostwo w klubie, zespole, obecność pośród wyznawcy określonych idei, etc. Taką przynależność często eksponujemy, używając symboli, które mają sugerować otoczeniu, że jesteśmy częścią pewnej grupy, która ma wspólne cele, środowisko, poglądy, czy zadania. Dodatki - elementy ubioru czy biżuterii, mogą sugerować ogółowi, że jesteśmy elementem większej całości. Jednym z takich symboli mogą być przypinki metalowe, tak zwane pinsy z logiem organizacji, szkoły lub uczelni, firmy, czy z określonym znakiem sugerującym wyznawane poglądy.

Pinsy - urocza ozdoba, symboliczne znaczenie

Przypinki metalowe, z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, stanowią delikatną ozdobę codziennego outfitu. Niezależnie od tego, czy do garnituru, czy do dżinsowej kurtki, pinsy zawsze wyglądają dobrze i stylowo. Stanowią subtelną, nierzucającą się w oczy ozdobę, za pomocą której możemy zasygnalizować otoczeniu nasza przynależność do określonego środowiska – na przykład szkoły lub firmy. Ich symboliczne znaczenie nie musi się jednak ograniczać do loga organizacji. Jeśli świętujemy wyjątkową uroczystość, jak na przykład jubileusz naszej firmy, możemy także przy pomocy pinsów zasygnalizować to otoczeniu. Przypinki metalowe do marynarki stanowią manifestację naszej przynależności, która jednocześnie ożywia codzienną stylizację jako subtelna i stylowa ozdoba. 

Wyjątkowa oferta przypinek do marynarki na każdy gust

W sklepie grawernia.pl oferujemy przypinki metalowe do marynarki w wielu wzorach. Mosiężne pinsy są łatwe do zaczepienia na ubraniu, a wybór wielu wzorów i kształtów ogromny. Możliwość umieszczenia dowolnego logo sprawia, że odnajdą Państwo wzór idealny dla swoich potrzeb. Wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, dla których precyzja wykonania i solidność są bardzo ważne. Nadruk UV jest wyjątkowo trwały i wyraźny. Jeśli chcą Państwo nadać wyjątkowego charakteru, przypinki metalowe mogą przybrać formę wypukłą 3D, która sprawia, że pinsy prezentują się niezwykle efektownie - zwłaszcza w eleganckim i przykuwającym oko etui. Pinsy podarowane w wytwornym opakowaniu stanowią stylowy prezent, który z pewnością zostanie pozytywnie przyjęty i doceniony. Ponadto etui ułatwia przechowywanie i chroni przed zagubieniem. Możliwość tworzenia dowolnego nadruku pozwala na dopasowanie przypinki do Państwa potrzeb i oczekiwań. Personalizowane zamówienia każdorazowo są dokładnie konsultowane w celu osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta.