Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Puchary

Organizujesz dużą lub małą imprezę sportową. Mam coś dla Ciebie! Oprócz oferowanych poniżej produktów posiadamy duży asortyment pucharów który możemy dostosować do typu uroczystości. Szczegóły uzgadniamy po przez kontakt mailowy oraz telefoniczny. Zapraszamy!

dyplomy

Produkty

Strona:

z 1

Nagroda – pamiątka – prezent

Puchary mają niejedno zastosowanie. Puchary sportowe są nieodłącznym elementem wszelkiego rodzaju rozgrywek. Pozwalają uhonorować zwycięzców, a przy tym stają się wyjątkową pamiątką sukcesów, która przetrwa lata, zachowując swój blask. Jednak nie tylko sportowcy mogą się szczycić pucharami zajmującymi honorowe miejsca na ich półkach. Puchary okolicznościowe, podarowane z okazji rocznic, awansów, czy zwycięstw w konkursach pozasportowych także są częstym i popularnym sposobem na upamiętnienie ważnych wydarzeń. Przecież dwadzieścia lat pracy w jednej firmie, czy 15-lecie małżeństwa to także pewnego rodzaju wygrana, która zasługuje na wyjątkowe upamiętnienie. Puchary z grawerem są zatem znakomitym sposobem, aby uwiecznić wielkie chwile i ważne wydarzenia. Taka pamiątka będzie się znakomicie prezentować w każdym wnętrzu i przykuwać uwagę.
 

Puchary z grawerem – zawsze niepowtarzalne

Puchary z grawerem dostępne na grawernia.pl, niezależnie od tego, jakiego wydarzenia dotyczą, charakteryzują się swoją niepowtarzalnością. To wszystko za sprawą możliwości tworzenia dowolnej dedykacji, która znajdzie się na pucharze. Metoda grawera laserowego, którą stosujemy, umożliwia Państwu stworzenie własnego napisu przy zastosowaniu dowolnie wybranej czcionki, jej rozmiaru i sposobu rozmieszczenia. Grawer laserowy, z uwagi na swoją niezwykłą precyzję, umożliwia tworzenie bardzo szczegółowych odwzorowań. Mogą Państwo zatem umieścić na pucharze nie tylko napis, czy dedykacje, ale też dowolne logo. Każdy projekt jest starannie konsultowany, aby finalny produkt w pełni spełnił Państwa oczekiwania. Grawer laserowy jest metodą trwałą, a wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zatem puchary z grawerem dostępne w naszym sklepie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów i przetrwają przez lata, zachowując swój atrakcyjny wygląd i przypominając niezwykłe chwile.