Nie czekaj! Tylko do końca roku rabat -5% Na wszystkie produkty Złóż zamówienie za min. 100 zł WPISZ KOD: ZIMA2023

Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Długopisy metalowe

Grawerowane laserowo długopisy metalowe to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości nośników reklamy. Eleganckie i trwałe, oryginalne i estetyczne sprawdzają się w każdej sytuacji. Łączą walory praktyczne i wizerunkowe.Produkty

Strona:

z 1

Reklama reklamie nierówna, czyli jak się właściwie zaprezentować

Żyjemy w czasach, gdzie zewsząd otaczają nas reklamy. Hasła i slogany uderzają w Internecie, radiu, telewizji, prasie czy na billboardach. Ilość reklam wokół nas jest przeogromna i przytłaczająca, i coraz częściej się zdarza, że przestajemy na nie jakkolwiek reagować, a nawet wytwarzamy swoiste mechanizmy obronne. Okazuje się, że w takiej sytuacji, skuteczna staje się promocja marki, która nie drażni naszych zmysłów, ale łagodnie stymuluje, poprzez częstą ekspozycję. Nośnikiem treści promocyjnych mogą być przedmioty codziennego użytku, które są praktyczne, poręczne i dobrze wyglądają. Dzięki temu z czasem zaczynamy się oswajać z hasłem znajdującym się na takim przedmiocie, a tym samym łączyć użyteczność nośnika z informacjami znajdującymi się na nim. Jest to subtelne oddziaływanie na podświadomość, które sprawia, że reklama staje się efektywna. Pośród przedmiotów codziennego użytku, które towarzyszą każdego dnia, długopisy znajdują się na szczycie listy.

Ponadczasowy i niezawodny – długopis

Chociaż notesy elektroniczne w smartfonach, czy laptopy są już codziennością, jednak długopis nadal jest nieodłącznym narzędziem każdego ucznia, studenta, czy pracownika biura. Ciężko sobie także wyobrazić sytuację, aby zabrakło go w biurze czy domu. Przydaje się w wielu sytuacjach, aby szybko coś zanotować, podpisać odbiór listu poleconego, czy paczki od kuriera. Jest to narzędzie, które prawdopodobnie nigdy nie zostanie całkowicie zastąpione przez formy elektroniczne. Elegancki długopis z grawerem reklamowym będzie praktycznym towarzyszem każdego dnia, znajdzie miejsce w torebce, czy plecaku. Jednocześnie będzie trwałym i interesującym nośnikiem reklamy. Grawer, w przeciwieństwie do druku, nie ściera się w trakcie użytkowania, dzięki czemu zawsze wygląda niezwykle estetycznie. Zaletą inwestycji w grawerowane gadgety jest ich subtelny, podarunkowy charakter. Podczas rozmowy z klientem można wręczyć mu praktyczny upominek, taki jak długopis z grawerem. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia – im większa ilość w jednorazowym zleceniu, tym większy upust.

Długopis z grawerem – upominek z klasą

W bogatej ofercie sklepu grawernia.pl proponujemy produkty w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Dla połączenia tradycji i nowoczesnych technologii ciekawym rozwiązaniem jest długopis z grawerem i dotykową końcówką. Sprawdzi się podczas pracy z wieloma nośnikami informacji, na przykład w biurze, czy na uczelni. Podczas sporządzania odręcznych notatek ułatwi jednocześnie obsługę ekranu dotykowego w smartfonie czy tablecie. Elegancki długopis w etui będzie ekskluzywnym prezentem, który z pewnością trafi w gusta najbardziej wymagających klientów, stawiających na wysoką jakość. Pośród szerokiej gamy długopisów metalowych bez wątpienia znajdą Państwo taki model, który sprawi, że znak graficzny będzie wyglądać niepowtarzalnie. Wysokiej jakości obudowa, wymienne wkłady i niezmazywalny grawer laserowy stanowią gwarancję wyjątkowej trwałości produktu. Dzięki temu Państwa reklama przetrwa przez długi czas, przekazywana z rąk do rąk, na praktycznym i użytecznym nośniku. Długopis z grawerem jest niezbędnym elementem promocji marki.