Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Numerki do szatni

Numerki do szatni to najlepszy sposób na oznaczenie pozostawionych w niej ubrań. W Grawerni stawiamy przede wszystkim na jakość i klasyczne wzornictwo, dlatego też oferujemy duży wybór poręcznych numerków do szatni, które pozytywnie wpływają na wizerunek firmy w oczach klienta. Niewielkie rozmiary i estetyczny wygląd breloków sprawiają, że z łatwością zmieszczą się one w każdej kieszeni.Produkty

Strona:

z 1

Do czego są nam potrzebne numerki do szatni?

Numerki do szatni to nieduże akcesoria, które, wbrew pozorom, pełnią niezwykle ważną rolę w tych obiektach, w których pozostawiamy okrycia wierzchnie. Instytucje kultury, lokale gastronomiczne, galerie handlowe czy też gabinety lekarskie – w każdym z tych miejsc konieczne jest stosowanie systemu, który umożliwi szybką i prawidłową identyfikację pozostawionej odzieży. Dzięki numerkom do szatni każda osoba wie, gdzie dokładnie została powieszona ich kurtka, a także może samodzielnie odebrać ją w sytuacji, gdy na obsługę czeka większa liczba osób.

W Grawerni do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy szeroki asortyment numerków do szatni, które produkowane są z lekkich, a zarazem wytrzymałych materiałów, np. ze stali nierdzewnej, sklejki brzozowej, mosiądzu, kolorowego akrylu czy też laminatu grawerskiego. Co ciekawe, akcesoria te dostępne są w wielu różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu każda firma może je dowolnie dopasować do aranżacji swojego lokalu. Na każdym numerku do szatni umieszczamy dowolne logo oraz napis wraz z numeracją, który wykonywany jest w technologii druku UV.