Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Nieśmiertelniki grawerowane

Nieśmiertelnik z grawerem to oryginalny pomysł na udany prezent, który doskonale sprawdza się na niemal każdą okazję. Bez względu na to, jaki napis na nim umieścisz, możesz mieć pewność, że będzie miał on szczególne znaczenie dla osoby, która będzie go nosić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą grawerowanych nieśmiertelników i zaprojektowania własnej ozdoby, która stanie się wyjątkową pamiątką dla bliskiej osoby.


Produkty

Strona:

z 1

Nieśmiertelnik – co to takiego?

Mianem nieśmiertelnika określa się naszyjnik z charakterystyczną blaszką, który już w latach 60. XX wieku używany był przede wszystkim w wojsku. Na blaszce umieszczano wówczas dane, które miały pomóc w identyfikacji żołnierza na wypadek jego śmierci lub zranienia. W miarę upływu czasu funkcja grawerowanych nieśmiertelników nieco się zmieniła i dziś coraz częściej spotykamy je jako element stylizacji zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Nieśmiertelnik z grawerem, inaczej nazywany jako dog tag, to ciekawy gadżet, który dostępny jest obecnie w wielu formach. Jego prosta, uniwersalna forma sprawia, że staje się on ulubionym elementem biżuterii męskiej, bez względu na preferowany styl czy też wiek właściciela. Co ważne, na grawerowanych nieśmiertelnikach można wybić wiele ważnych informacji, np. grupę krwi, stwierdzone alergie czy też wzmiankę na temat choroby przewlekłej.

Jak wyglądają grawerowane nieśmiertelniki?

Grawerowane nieśmiertelniki to dziś elementy ozdobne, które pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną. Zazwyczaj do dyspozycji mamy stalowe łańcuszki, jednak osoby, którym zależy na biżuterii wykonanej z bardziej szlachetnego materiału, mogą skorzystać z nieśmiertelników srebrnych lub pozłacanych, które mogą okazać się wspaniałą pamiątką z ważnego wydarzenia, np. chrztu, komunii, ślubu czy też narodzin dziecka.

Wiele nieśmiertelników z grawerem posiada podwójną blaszkę, która podczas poruszania się wydaje charakterystyczne pobrzękiwanie. By tego uniknąć, warto zdecydować się na model z dodatkową gumką wyciszającą, tzw. silencerem. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nieśmiertelnik będzie zupełnie niesłyszalny, nawet podczas obijania się np. o klucze.

Nieśmiertelnik z grawerem – jaki wybrać?

Personalizacja biżuterii sprawia, że możemy skorzystać z setek różnych pomysłów na to, by w nietuzinkowy sposób ozdobić nieśmiertelnik z grawerem. Zazwyczaj taki gadżet jest wybierany przez osoby, które chcą nosić go na szyi, jednak zdarza się, że niektórzy planują podpiąć go np. do portfela lub kluczy. Na blaszce dobrze jest umieścić krótką dedykację z cytatem lub ulubione motto. Jeżeli natomiast ma być to prezent na ważną okazję, warto, by grawerowany nieśmiertelnik wzbogacony był o datę ślubu lub pierwszego spotkania, imię ukochanej osoby czy też datę narodzin dziecka.

W Grawerni oferujemy duży wybór nieśmiertelników z grawerem, na których wykonujemy trwały grawer przy użyciu lasera fibrowego. Każdy produkt sprzedajemy w komplecie z eleganckim, kartonowym etui, dzięki czemu sam w sobie staje się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby.