Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Referentki

Referentki to metalowe pieczątki, na których można umieścić dowolne litery, numery, symbole oraz logotypy. Oferowane przez nas mosiężne i aluminiowe referentki projektowane są przy użyciu zaawansowanej technologii CNC i frezów stożkowych. Do najbardziej skomplikowanych projektów referentek wykorzystujemy również technologię laserową.

Referentki

Produkty

Strona:

z 1

Referentki – co to takiego?

Referentki to niewielkie pieczątki o średnicy 20-22 mm, które wykorzystywane są do zabezpieczania dokumentów, drzwi, sejfów, saszetek, kas czy też całych pomieszczeń. Te praktyczne akcesoria znajdują swoje zastosowanie głównie w dużych przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, bankach, wojsku oraz na komisariatach policyjnych. W większości przypadków referentki wykonane są z mosiądzu, dzięki czemu zapewniają wieloletnią wytrzymałość i niezawodność.

Obecnie coraz częściej spotykamy się z nowoczesnymi wersjami referentek, które stanowią piękny element ozdobny i pozwalają m.in. na zdobienie zaproszeń ślubnych oraz znakowanie opakowań prezentów czy też produktów klasy premium. Warto pamiętać, że, podobnie jak w przypadku stempla do laku, wykonanie pieczęci referentką również wymaga zastosowania laku.

Aluminiowe referentki z grawerem

Planujesz przyjęcie z okazji urodzin dziecka lub chcesz podkreślić wyjątkowy charakter ślubnej papeterii? Wykorzystaj w tym celu aluminiowe referentki z grawerem, które umożliwiają wytłoczenie dowolnego wzoru na wylanym na papierze laku. Dzięki nim z łatwością ozdobisz kartkę urodzinową oraz zaproszenie ślubne, a także stworzysz personalizowaną dekorację butelki na wino.

W ofercie naszego sklepu internetowego Grawernia.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór aluminiowych referentek, jak również tych z wysokiej jakości mosiądzu. Na każdej z nich możesz umieścić dowolną treść, numerację, symbol lub tekst, który zostanie wpisany w dwa okręgi. Jeżeli natomiast zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu dokumentów lub wartościowych przedmiotów, skorzystaj z naszych zestawów plombowniczych, które są praktyczne i wygodne w montażu.