Trofeum szklane z nadrukiem UV - Pascal - TSZ084

175,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Trofeum szklane Pascal to nowoczesna propozycja pamiątki, podziękowania lub nagrody za udział w wydarzeniach sportowych. Składa się z dwóch trójkątnych tafli szkła, przezroczystej i mniejszej o niebieskim zabarwieniu. Razem przypominają szczyt górski, będzie to idealna nagroda za udział w biegach przełajowych i maratonach. Na trofeum wykonujemy kolorowy nadruk UV na podstawie projektu przedstawionego w galerii. Możemy również opracować nowy projekt trofeum dostosowany do tematyki wydarzenia.
Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
 
materiał: szkło szlifowane
grubość obu tafli szkła: 14mm
wysokość: 215mm
znakowanie: druk UV, dowolna kolorystyka

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub dodając jako załącznik w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121