Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


SZYLDY KOLOROWE WYPUKŁE

Szyld widniejący obok wejścia do biura, gabinetu, kancelarii czy lokalu gastronomicznego jest zaproszeniem dla potencjalnych Klientów. Aby Twoja firma wyróżniała się na tle sąsiadującej zabudowy, warto postawić na niebanalność i wyrazistość. Nowoczesne szyldy kolorowe wypukłe sprawią, że żaden przechodzień nie minie obojętnie wejścia do Twojej firmy.Produkty

Strona:

z 1

Wysokiej klasy szyldy kolorowe wypukłe – nowocześnie, oryginalnie, z pomysłem

Szyldy kolorowe wypukłe wykonywane są przede wszystkim z laminatu grawerskiego oraz akrylu. Wszystkie tablice wycinane są laserowo, dzięki czemu mogą przybierać dowolne, nawet najbardziej fantazyjne kształty, a napisy i logotypy umieszczone na ich powierzchni są wyraźne i dopracowane do perfekcji. Zastosowanie podniesienia akrylowego sprawia, że każde logo jest wypukłe, przez co dodatkowo zyskuje na atrakcyjności oraz staje się jeszcze bardziej zauważalne. Wszystkie szyldy kolorowe wypukłe przystosowane są do zawieszenia na ścianie lub na drzwiach. Każdy model może być montowany poprzez naklejenie lub przykręcenie go do ściany czterema dystansami stalowymi.


Bezkonkurencyjny standard w atrakcyjnej cenie

Produkty z katalogu sklepu internetowego Grawernia.pl są mistrzowskim połączeniem wysokiej jakości z niską ceną. Najlepszym potwierdzeniem bezwzględnej jakości naszych produktów jest wyróżnienie Europejskim Certyfikatem Jakości TRUSTED SHOPS, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas zakupów oraz umożliwia bezpłatne ubezpieczenie kupionych produktów do kwoty 10 tyś. złotych.