Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Numeracja drzwi

W każdym kształcie i rozmiarze. Wykonane z różnych materiałów. Za każdym razem z precyzyjnym grawerem laserowym. To numery na drzwi, które proponujemy.Produkty

Strona:

z 1

Numerki na drzwi ułatwiające życie

Hotel, biuro, blok mieszkaniowy – trudno sobie wyobrazić znalezienie właściwych drzwi, jeśli wszystkie wyglądają jednakowo, są nieopisane, nieponumerowane. Nie sprzyja to szukaniu celu. Numerki na drzwi są drobnym elementem, który z pewnością ułatwi poruszanie się po labiryncie korytarzy, niezależnie od ich przeznaczenia. Ponadto, eleganckie cyfry na drzwi wyglądają bardzo estetycznie, świadczą o perfekcyjnej dbałości o szczegóły. Dzięki możliwości zastosowania wybranej przez Państwa czcionki numerki na drzwi będą wyglądać niepowtarzalnie i świadczyć o indywidualnym podejściu do klientów i gości. Podkreślenie swojej wyjątkowości przez zastosowanie ozdobnych i funkcjonalnych detali z pewnością doceni wielu klientów, którzy stawiają na wysoką jakość i spersonalizowane produkty. Numerki na drzwi sprawią, że wejście zyska nowy styl i funkcjonalność – informacja o tym, co się za nimi znajduje, jaki jest numer mieszkania, czy biura, doda pewności siebie odwiedzającym, a także spowoduje lepszą komunikację. Numerki na drzwi dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się znakomicie zarówno w biurach, jak i w mieszkaniach czy domach prywatnych. W obiektach noclegowych, skuteczne oznakowanie pomieszczeń ułatwi odnalezienie właściwego pokoju i sprawi, że goście poczują się swobodniej. 
 

Wiele możliwości – ten sam cel

Grawernia.pl w bogatej ofercie posiada wiele różnych rodzajów i wzorów numeracji. Dzięki zastosowaniu technologii grawera laserowego możliwe jest stworzenie dowolnego napisu przy użyciu wybranej czcionki. W celu ułatwienia funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, niedowidzących i niewidomych, mamy możliwość stworzenia tabliczki z numeracją opatrzonej napisem w języku Braille’a. W obecnych czasach, gdy wymagane jest dostosowanie wszelkich udogodnień do potrzeb osób z nich korzystających, dlatego też numerki na drzwi, które będą spełniały potrzeby wszystkich osób, są niezwykłym, subtelnym, lecz jednocześnie wyrazistym sposobem na wyrażenie otwartości na różnorodność. Numerki na drzwi są trwałe i czytelne. Możemy również wybrać pojedyncze cyfry na drzwi, z których stworzymy wybrany numer. Jest to znakomity sposób na oznaczenie drzwi mieszkania lub domu w sposób wyraźny i odporny na upływ czasu. Materiały wysokiej jakości sprawiają, że niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo grawerowane numerki na drzwi, czy gotowe cyfry, przez wiele lat będą cieszyć oko elegancko wyglądającym oznaczeniem.