Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

TABLICZKI OPISOWE

W przypadku tego rodzaju tabliczek szczególnie liczy się precyzja wykonania i zgodność napisu ze stanem faktycznym. Grawerowanie laserowe, które oferujemy, to odpowiedź na oczekiwania klientów zamawiających tego rodzaju produkty. Zapewnia wykonanie napisów w sposób precyzyjny i dokładny.

ABLICZKI OPISOWE

Produkty

Strona:

z 2

Następne

Tabliczki opisowe – niezawodny sposób na oznaczenie produktu

Tabliczki opisowe mogą służyć przedstawieniu parametrów urządzenia, stanowić gwarancję lub informację o marce i producencie. Jakikolwiek byłby cel użycia tego typu oznaczenia, podstawą jest wysoka jakość, trwałość i dbałość o najmniejszy szczegół wykonania. Grawernia.pl oferuje tabliczki opisowe wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniających długotrwałe użytkowanie w niezmiennej formie. Odporne na korozję tabliczki sprawią, że ważne informacje na nich umieszczone staną się przez wiele lat możliwe do odczytania, zachowując swoją pierwotną funkcję. Metoda grawera laserowego umożliwia umieszczenie na szyldzie dowolnej treści bądź logotypu. Laser pozwala na tworzenie bardzo precyzyjnych odwzorowań, zatem nawet najbardziej skomplikowany pomysł będzie możliwy do wykonania. Proces realizacji zamówień przebiega pod ścisłą kontrolą, a ostateczny projekt konsultowany jest przed wykonaniem, dzięki czemu mają Państwo pewność, że finalny produkt spełni wszystkie oczekiwania. Wybór czcionki, wielkości tekstu oraz sposobu jego rozmieszczenia, a także rozmiaru tabliczki sprawia, że na szyldzie znajdą miejsce wszystkie niezbędne informacje, które będą jasne i przejrzyste dla odbiorcy. 

Logo producenta trwałą reklamą

Tabliczki opisowe rozwiązują problem, jakim jest umieszczenie logo producenta lub marki na produkcie, tak aby nie ingerować bezpośrednio w jego strukturę i formę. Znak graficzny na szyldzie stanowi trwałą reklamę – nawet po latach użytkowania można w dalszym ciągu bez problemu zidentyfikować, kto wyprodukował dany przedmiot lub urządzenie. Tym samym jest możliwość dokupienia części zamiennych lub zakup produktu wykonanego przez tę samą firmę. Tabliczka opisowa to niezawodna i trwała metoda identyfikacji. Na tabliczce również można umieścić samo logo, które w jednakowym stopniu pozwala na skuteczne rozpoznanie marki, uzyskując tym samym trwałą wizytówkę, która przetrwa próbę czasu. To rozwiązanie podkreśli profesjonalizm firmy, oraz sprawi, że produkty Państwa marki będą oznaczone charakterystycznym i niepowtarzalnym symbolem. Niewielkim kosztem pomożemy zbudować profesjonalny wizerunek świadczący o jakości. Tabliczki informacyjne sprawdzą się w wielu branżach, jednakowo w motoryzacji, w branży elektronicznej oraz wielu innych. Niezaprzeczalnie ich estetyka i trwałość jest gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.