Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Figurki odlewane

Trofea odlewane to produkt zaprojektowany z myślą o zwolennikach nieszablonowych rozwiązań. Wykonane z najwyższą precyzją figurki odlewane pomogą Państwu uczcić małe i duże sukcesy, podkreślić wagę ważnych wydarzeń, wyróżnić bliską osobę za jej zasługi, w niebanalny sposób wyrazić podziękowania.

Figurki odlewane

Produkty

Strona:

z 1

Trofea odlewane – detal ma znaczenie

Najwyższa jakość wyrobów jest dla nas priorytetem. Mogą mieć Państwo pewność, że kupione w naszym sklepie figurki odlewane są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które będą zachwycać nienaganną formą przez wiele lat. Trofea odlewane wykonane są głównie z żywicy – ekologicznego materiału o nieprzeciętnej trwałości. Bogactwo różnorodnych form o ciekawym wykończeniu pozwala na znalezienie produktu trafnie spełniającego indywidualne oczekiwania. Statuetki odlewane uzupełniane są tabliczkami, na których Klient może umieścić dowolną dedykację.


Statuetki odlewane wykonane według Twojego projektu

Wszystkie figurki odlewane dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższą precyzją. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania kupujących, elastycznie reagujemy na indywidualne życzenia. Zanim trofeum trafi do produkcji, graficy starannie opracowują dane zlecenie. Produkcja każdego trofeum poprzedzona jest etapem akceptacji Klienta. Dzięki temu wszystkie osoby zamawiające statuetki odlewane lub inne wyróżnienia na Grawernia.pl mają pewność, że otrzymają produkt odpowiadający ich wyobrażeniom. Najlepszym potwierdzeniem niepodważalnego standardu naszych usług jest Europejski Certyfikat Jakości TRUSTED SHOPS – cenione na całym świecie wyróżnienie.