Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Długopisy i pióra z pieczątką

Długopisy i pióra z pieczątką to produkty nie do zdarcia. Solidne, eleganckie i wyjątkowo praktyczne, wykonane przez niemiecką firmę HERI. Doskonałe jako prezent dla każdego... biznesmena, lekarza, prawnika, nauczyciela lub szefa firmy.

długopisy z pieczątką

Produkty

Strona:

z 1

Długopisy i pióra z pieczątką to nowoczesne akcesoria piśmiennicze, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, wieloletnią niezawodnością i funkcjonalnością. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór solidnych i eleganckich długopisów oraz piór z pieczątką, które wyprodukowane zostały przez niemiecką firmę HERI. Stanowią one doskonały pomysł na prezent dla każdego, począwszy od biznesmenów i lekarzy, aż po prawników czy też nauczycieli.

Długopisy i pióra z pieczątką – co to takiego i dlaczego warto z nich korzystać?

Długopisy i pióra z pieczątką to ciekawe połączenie dwóch różnych, praktycznych akcesoriów – długopisu (lub pióra) oraz pieczątki. Za sprawą eleganckiego wyglądu i niezwykłej funkcjonalności produkty te świetnie sprawdzają się podczas wielu ważnych spotkań biznesowych, targów oraz konferencji, podczas których możemy wykonać dwie czynności niemal równocześnie – złożyć pieczątkę oraz podpis przy użyciu tylko jednego przedmiotu.

W Grawerni oferujemy najwyższej jakości długopisy i pióra z pieczątką marki HERI, które należą do kolekcji New Promesa, Exclusive oraz Diagonal.