Prezent dla pary młodej - maselniczka z dowolnym grawerem - KCH006

56,90 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Klasyczna szklana maselniczka niezbędna w każdej kuchni. Zachowaj świeżość i miękkość masła na dłużej. Na maselniczce wykonujemy dowolny grawer laserem, który może zawierać krótki tekst lub inicjały. Maselniczka z personalizacją może być świetnym prezentem dla gospodyni lub Młodej Pary. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do znakowania.
 
materiał: szkło
wymiary: 19x9,5x6cm
znakowanie: precyzyjny grawer laserem

Nóż nie jest elementem zestawu

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych, czas liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.