Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Obrazki srebrne

Są eleganckie, wartościowe i warte uwagi. Obrazki, które proponujemy ustawione są na drewnie lub oprawione w ramkę. Każdą ikonę można powiesić na ścianę. Doskonałe jako prezent. Laserowy grawer zapewnia personalizację ikony. Kolekcje Bella Italia i Dono, wykonane są z elementów, produkowanych przez najlepszych włoskich rzemieślników, pracujących w branży jubilerskiej od pokoleń. Produkty te powstają z efektownego połączenia srebra i podkładu aluminiowego. Dzięki innowacyjnej i najnowszej technologii, srebro na naszym wyrobie jest powlekane strukturą antyoksydacyjną, dlatego przez cały czas zachowuje swój blask i piękno, posiada najwyższą jakość i wytrzymałość.

dyplomy

Produkty

Strona:

z 2

Następne

Srebrne ikony to eleganckie i niezwykle wartościowe obrazki, które mogą być oprawione w ramkę lub powieszone na ścianie. Dzięki temu stają się one wspaniałą pamiątką z okazji chrztu lub pierwszej komunii świętej. Każdą z ikon możemy wzbogacić o laserowy grawerunek, który zapewnia jej wyjątkową personalizację.

Święte ikony srebrne z grawerem

W Grawerni oferujemy duży wybór srebrnych ikon z kolekcji Bella i Italia Dono, które produkowane są przez najlepszych włoskich rzemieślników pracujących w branży jubilerskiej od pokoleń. Te wyjątkowe święte ikony srebrne tworzone są na bazie srebra oraz podkładu aluminiowego, dzięki czemu zachwycają nienagannym wyglądem. Srebro powlekane jest specjalną strukturą antyoksydacyjną, w związku z czym ikona zachowuje swój blask i piękno.