Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Dodatki ślubne

Małe czy większe? serduszka z magnesem czy buteleczki z personalizacją? wszystkie dodatki na pewno sprawią wielką radość i będą uroczą pamiątką przywołującą wspomnienie wspaniałego ślubu. Wygrawerowana data i imiona przypomną o rocznicy ślubu :)Produkty

Strona:

z 3

Następne

Klasyczne czy nowoczesne? Kolorowe serduszka z magnesem czy może eleganckie buteleczki z personalizacją? Bez względu na to, na jakie dodatki ślubne się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że sprawią one ogromną radość gościom i staną się uroczą pamiątką z wyjątkowego dnia ślubu. Na każdym z elementów możemy wygrawerować imiona małżonków i datę ich ślubu, dzięki czemu z pozoru proste ozdoby mogą zyskać indywidualny charakter.

Dodatki na ślub z grawerem – zadbaj o spójną aranżację przyjęcia

Personalizacja dodatków ślubnych to pierwszy krok ku temu, by nadać przyjęciu weselnemu wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Umiejętny dobór kolorystyki i motywu przewodniego tych elementów pozwoli również gościom lepiej poczuć klimat uroczystości i zrozumieć, co jest najbliższe sercu przyszłych małżonków. Jak osiągnąć taki efekt? Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać.

Na początek warto zastanowić się nad stylistyką, w jakiej mają być utrzymane dodatki na ślub. Czy zaproszenia ślubne mają być proste i minimalistyczne, czy może bogato zdobione i utrzymane w intensywnej kolorystyce? Odpowiedź na te pytania ułatwi podjęcie kolejnych decyzji, w tym m.in. dobór dodatków ślubnych do ozdoby sali weselnej i kościoła, a także tych, które mają być wręczane gościom jako skromne podziękowanie za udział w tym ważnym wydarzeniu.

Personalizowane dodatki ślubne – co warto wybrać?

Możliwości wyboru grawerowanych dodatków ślubnych są dziś tak naprawdę nieograniczone. Każda para młoda ma bowiem swoje własne preferencje odnośnie stylu, kolorystyki i motywów przewodnich, które mają dominować na ich przyjęciu weselnym. Wśród najpopularniejszych dodatków na ślub, na których można umieścić dowolny grawerunek (np. imiona małżonków oraz datę ich ślubu), wymienić należy m.in. stemple ślubne do odbijania w tuszu oraz akrylowe tablice powitalne na ślub do umieszczenia na drewnianej sztaludze, które wspaniale zaprezentują się przy wejściu do sali weselnej.