Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Drewniane tabliczki

Lubisz oryginalne dekoracje, które zachwycają ciekawym designem i wysoką jakością wykonania? Twoją uwagę z pewnością przykują nasze drewniane tabliczki z grawerem, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i lokalach użytkowych. Wszystkie drewniane tabliczki dostępne w Grawerni wykonane są z wysokiej jakości sklejki brzozowej, co podwyższa ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. 


Produkty

Strona:

z 1

Tabliczki drewniane z grawerem do biura, hotelu i restauracji

Drewno jest tworzywem od lat cenionym ze względu na swoje doskonałe parametry techniczne, jak również wszechstronne zastosowanie. Naturalny wygląd w połączeniu z łatwą obróbką i wysokim poziomem wytrzymałości sprawia, że dziś drewniane dekoracje cieszą się popularnością nie tylko w domach aranżowanych w stylistyce rustykalnej i boho, ale także w przestrzeniach biurowych, hotelach, restauracjach oraz innych obiektach usługowych. Doskonałym tego przykładem są tabliczki drewniane z napisem, które projektowane są w różnych kształtach i rozmiarach.

Z jakich rozwiązań możemy skorzystać? Dziś największą popularnością cieszą się drewniane tabliczki z grawerem, na których widnieją numery lub nazwy pokoi czy też apartamentów hotelowych. Dla tych, którzy preferują personalizowane rozwiązania, proponujemy drewniane tabliczki z logo firmy oraz dowolnym napisem, które następnie można umieścić na drzwiach lub ścianie. Warto również dodać, że drewno jest naturalnym tworzywem, które może mieć kontakt z żywnością. W związku z tym ciekawą opcją są także drewniane tabliczki z własnym napisem w formie topperów, które można umieścić bezpośrednio na potrawie lub w jej pobliżu.

Drewniane tabliczki z własnym napisem – stwórz razem z nami swoją tabliczkę na drzwi!

W Grawerni stworzyliśmy wyjątkową kolekcję drewnianych tabliczek wykonanych ze sklejki brzozowej, na których tworzymy personalizowane napisy przy użyciu nowoczesnej technologii druku UV. Co ważne, każdy z produktów został zaprojektowany w taki sposób, by klient mógł samodzielnie dopasowywać go do swoich potrzeb i wymagań. Personalizacji podlega zarówno rozmiar tabliczki drewnianej z napisem, jak i kolor tła oraz widniejąca na niej treść. Przed realizacją zamówienia nasi graficy opracowują projekt, który następnie przesłany jest klientowi na maila. Dopiero po jego zaakceptowaniu rozpoczynamy pracę nad tworzeniem drewnianych tabliczek z własnym grawerem. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami.