Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Nadruki na płytach CD, DVD i BlueRay

Chcesz, by Twoja płyta CD zyskała niepowtarzalny wygląd i stała się wspaniałą pamiątką ważnego wydarzenia? Zaprojektuj swój własny nadruk na płytę CD lub DVD, który przetrwa w idealnym stanie przez długie lata! Specjalnie dla Ciebie stworzymy kolorowy nadruk na płytach w technologii druku UV, zyskując w ten sposób doskonałą jakość wydruku. W Grawerni przyjmujemy zamówienia na pojedyncze nakłady oraz serie produkcyjne.Produkty

Strona:

z 1

Nadruk na płytę CD i DVD – dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Wydawać by się mogło, że płyty CD i DVD to relikt minionej epoki, który obecnie jest już całkowicie bezużyteczny. Jak się jednak okazuje, wciąż istnieje spore grono osób, które nadal korzystają z „kompaktów” i cenią sobie taką formę archiwizacji zdjęć, nagrań wideo czy też ważnych dokumentów. Z myślą o tej grupie osób tworzone są różnego rodzaju nadruki na płyty CD, które z jednej strony mogą pełnić funkcje użytkowe, a z drugiej stanowią ciekawy element dekoracyjny.

Kto może skorzystać z opcji nadruku na płytę? Tak naprawdę każdy, kto chce, by jego płyta CD lub DVD wyglądała profesjonalnie. Coraz częściej z takiego rozwiązania korzystają przedsiębiorstwa, które na płycie zapisują swoje projekty, oferty reklamowe czy też inne ważne dokumenty (np. dokumentację medyczną). Nadruk na płytę CD lub DVD to także świetny pomysł dla osób, które chcą podarować bliskiej osobie płytę ze zdjęciami lub filmem z ważnego wydarzenia, np. ślubu, komunii czy też zaręczyn.

Nadruk na płytę w cyfrowej technologii UV

Jeżeli i Ty chcesz, by Twoja płyta CD lub DVD nabrała wyjątkowego charakteru, stwórz razem z nami jedyny w swoim rodzaju, cyfrowy nadruk na płytę CD w technologii UV. Tym, co wyróżnia nasze projekty, jest wysoka jakość druku, która porównywalna jest z drukiem offsetowym, a także krótki czas realizacji zamówienia. Co ważne, uzyskane w ten sposób nadruki na płytę CD są bardzo wyraziste i zachwycają nasyconą kolorystyką. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, które zainteresowane są pojedynczym nadrukiem na płytę, jak również większym nakładem, nawet do kilkuset sztuk.