Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Drewniane płatniki kelnerskie

Płatniki kelnerskie, inaczej nazywane także etui na rachunek, to niewielkich rozmiarów akcesoria stanowiące ważny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Widniejące na nich grawerowane napisy lub grafiki sprawiają, że firma zyskuje większy prestiż w oczach klientów. Sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w drewniane płatniki do restauracji, które zadbają o spójną identyfikację wizualną Twojego lokalu!


Produkty

Strona:

z 1

Personalizowane płatniki kelnerskie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Mówi się, że około 65% populacji to wzrokowcy, czyli osoby, u których największe zaangażowanie generują treści wizualne i obrazy. Nic więc dziwnego, że to właśnie elegancki płatnik kelnerski staje się tym elementem, który wywołuje u klientów pozytywne skojarzenia związane z danym lokalem gastronomicznym. Pamiętajmy jednak, że w kwestiach wyposażenia restauracji czy też kawiarni ważne są przede wszystkim detale, dlatego też warto zadbać o to, by płatnik kelnerski był nie tylko praktyczny, ale i atrakcyjny wizualnie.

Płatniki do restauracji z widocznym logo firmy to doskonały element reklamowy, który pozwala na lepsze wyeksponowanie marki, a także wywarcie pozytywnego wrażenia na gościach odwiedzających Twój lokal. Co ważne, decydując się na wybór płatników kelnerskich wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak np. drewno, pokazujesz klientom, że dbasz o środowisko i nawet w codziennej pracy kierujesz się dobrem naszej planety.

Płatniki do restauracji dostępne w Grawerni – postaw na funkcjonalność i wytrzymałość!

Prowadzisz lokal gastronomiczny i chcesz podawać swoim klientom rachunek na eleganckiej, drewnianej deseczce? Specjalnie dla Ciebie projektujemy wyjątkowe płatniki kelnerskie wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej, które wycinamy laserowo, a następnie nanosimy na nie nadruk UV, który obejmuje logotyp Twojej firmy oraz dowolny tekst, np. napis „Dziękujemy”. Co ważne, do każdego płatnika kelnerskiego dodajemy praktyczny, metalowy klips, który zabezpiecza paragon przed upadkiem.