Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Breloki drewniane

Są eleganckie, tradycyjne i naturalne. Oferowane przez nas breloki drewniane sprawdzają się w hotelach, pensjonatach, szkołach czy szatniach. Laserowy grawer zapewnia doskonałą widoczność numeru, nazwy lub adresu strony internetowej.

breloki hotelowe

Produkty

Strona:

z 2

Następne

Breloki drewniane to gadżety, które zachwycają eleganckim, ponadczasowym designem i najwyższą jakością wykonania. Oferowane przez nas breloczki z drewna znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w hotelach, pensjonatach, szkołach czy też szatniach. Umieszczony na nich grawerunek laserowy zapewnia doskonałą widoczność numeru, nazwy lub adresu strony internetowej.

Drewniane breloki z grawerem – idealny pomysł na prezent i gadżet firmowy

Breloki to praktyczne gadżety, które służą przede wszystkim do ochrony kluczy przed zgubieniem oraz rozróżnienia ich od innych. Coraz większe możliwości w zakresie wzornictwa i estetyki sprawiają jednak, że dziś dużą popularnością cieszą się drewniane breloki, które stanowią już nie tylko element użytkowy, ale także część stylizacji, np. po przypięciu ich do torebki. Co więcej, drewniane breloki z grawerem można wykorzystać również jako pomysł na elegancki prezent lub oryginalny produkt reklamowy, który wręczany jest klientom. Dzięki możliwości grawerunku zyskują one spersonalizowany charakter i stają się jedyne w swoim rodzaju.