Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Wstążki do medali i odznaczeń

Wstążki do medali i odznaczeń to doskonałe uzupełnienie każdego trofeum, które dumnie wisi na szyi zwycięzcy. W Grawerni przygotowaliśmy bogatą ofertę wstążek do metali i odznaczeń, które dostępne są w różnych wariantach konstrukcyjnych i kilku szerokościach. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć wstążkę, której potrzebujesz!
 

Produkty

Strona:

z 1

Eleganckie wstążki do medali

Marzeniem każdego sportowca jest to, by osiągnąć sukces, przekroczyć granice własnych możliwości i doczekać chwili, w której na jego piersi pojawi się medal będący ukoronowaniem lat ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Piękno tej nagrody podkreśla wstążka do medalu w postaci specjalnej taśmy, która dba o wieloletnią wytrzymałość trofeum. Warto, by była ona wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów, które nie podrażniają skóry sportowca.

W Grawerni możesz wybierać spośród wstążek do medali i odznaczeń dostępnych w różnych kolorach i wzorach, w tym także w barwach inspirowanych flagami poszczególnych państw. Każda ze wstążek ma określoną szerokość, która powinna być dostosowana do wielkości i ciężaru medalu.

Wstążki do medali i odznaczeń – wiązane lub z zapięciem na karabińczyk

Zastanawiasz się, jaki model wstążki do medali wybrać? U nas znajdziesz dwa rodzaje tasiemek – klasyczne, wiązane wstążki do medali i odznaczeń oraz te z zapięciem na karabińczyk. Te drugie polecane są przede wszystkim do mocowania medali szklanych i metalowych, które są szczególnie narażone na upadek. Szarfa zakończona specjalną zapinką ułatwia przypięcie wstążki do medalu.