Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Zapalniczki ZIPPO z grawerem

Legendarne, renomowane zapalniczki w połączeniu z nadającym indywidualnego rysu grawerowaniem laserowym to świetne gadżety reklamowe (i nie tylko). Proponowane przez nas produkty łączą w sobie elegancję i najwyższą jakość.

zapalniczki

Produkty

Zapalniczka ZIPPO Stoned - ZIP045
  • BESTSELLER

Zapalniczka ZIPPO Stoned - ZIP045

219,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Zapalniczka ZIPPO Spectrum - ZIP031
  • BESTSELLER

Zapalniczka ZIPPO Spectrum - ZIP031

232,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Zapalniczka ZIPPO Zipper - ZIP029
  • BESTSELLER

Zapalniczka ZIPPO Zipper - ZIP029

189,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Strona:

z 1

Zapalniczki Zippo – dawny obiekt pożądania, niezmienny styl

W czasach PRLu, gdy pragnienia ludzi były niezwykle przyziemne i ograniczały się do przedmiotów codziennego użytku, których dostępność była niezwykle ograniczona, jednym z gadżetów - obiektów marzeń każdego palacza były zapalniczki Zippo. Wysoka jakość i niezawodność były już wtedy ich znakiem rozpoznawczym. Pojawiały się w wielu filmach z epoki, stanowiąc synonim nonszalanckiego stylu i elegancji. Dzisiaj wiele osób posiada zapalniczki Zippo, stanowiące rodzinne suweniry. To jest dowód na niezwykłą trwałość tego gadżetu. Zapalniczki benzynowe, w których możliwa jest wymiana elementów podlegających eksploatacji, metalowa trwała obudowa oraz paliwo, uzupełniane w razie potrzeby, są niemal niezniszczalne. Przetrwają próbę czasu, wiele imprez, czy wakacyjnych wyjazdów, aby po latach w jednej chwili przywołać mnóstwo wspomnień i uśmiech na twarzy.
 

Zapalniczka ze zdjęciem – wspomnienia na wyciągniecie ręki

W naszym sklepie grawernia.pl możemy przygotować Państwu personalizowaną zapalniczkę. Zapalniczka ze zdjęciem stanie się niezwykłą i niepowtarzalną pamiątką, a gadżet, stale obecny przy sobie, jednocześnie będzie przypominał o pięknych chwilach lub ważnych osobach. Zapalniczka Zippo ze zdjęciem stanowi znakomity pomysł na prezent – dajemy gwarancję, że podarujemy przedmiot całkowicie niepowtarzalny, stworzony specjalnie dla obdarowanego. Miłe chwile uwiecznione na trwałym nośniku nadadzą zapalniczce wartość sentymentalną, a po latach przekazana w rodzinie na kolejne pokolenia, będzie stanowiła niezwykłą pamiątkę.

Zapalniczka z grawerem – małe dzieło sztuki

Dzięki możliwości wykonania na zapalniczce dowolnego grawera możemy stworzyć mały klejnot. Państwa projekt zostanie po dokładnych konsultacjach naniesiony metodą graweru laserowego na obudowę zapalniczki, co uczyni ją niepowtarzalnym, małym dziełem sztuki. Grawer laserowy umożliwia umieszczanie bardzo precyzyjnych grafik oraz dowolnych treści. Taka zapalniczka z grawerem z powodzeniem zostanie nietuzinkowym upominkiem na rocznicę ślubu, dzień ojca, czy dziadka, lub gadżetem na osiemnaste urodziny. Trwały grawer w połączeniu z wyjątkową jakością i niezawodnością zapalniczki benzynowej Zippo pozwala nam tworzyć wyjątkowy produkt, który przetrwa lata, zachowując swoją niepowtarzalność, elegancki wygląd i funkcjonalność. Jest to prezent ponadczasowy, który każdy chciałby mieć. Dawny obiekt westchnień nigdy nie odszedł do lamusa, a za sprawą możliwości personalizacji przeżywa obecnie swój renesans.