Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

PIECZĄTKI, STEMPLE, DATOWNIKI

Od 1993 r. specjalizujemy się w produkcji pieczątek dla wielu firm i instytucji. Każdą pieczątkę produkujemy w technologii laserowej, dzięki której każda pieczątka spełnia najwyższe światowe standardy jakości. Nasz asortyment składa się z czołowych marek (COLOP, TRODAT, WAGRAF) dlatego oferowane przez nas produkty są niepodważalnej jakości.

pieczątki

Produkty

Strona:

z 4

Następne

Pieczątki i datowniki biurowe – akcesoria niezbędne w każdej firmie

Prawidłowe funkcjonowanie każdego biura i urzędu jest możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie dokumenty są w nim prawidłowo uporządkowane. Niestety, zachowanie harmonii w dokumentacji nie jest proste i wymaga poświęcenia temu odpowiedniej ilości czasu oraz wysiłku. By usprawnić tę codzienną pracę, warto zainwestować w profesjonalne stemple biurowe, takie jak datowniki i pieczątki. Ich bogata funkcjonalność nie tylko pozwala na szybsze wykonywanie czynności, ale także zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu w numeracji lub oznaczeniu daty.

Jak dokonać dobrego wyboru pieczątki, która ma podnieść wydajność pracy w biurze? Do dyspozycji mamy duży wybór różnego rodzaju stempli, zróżnicowanych głównie ze względu na wygląd i zastosowanie. O ile pieczątki imienne sprawdzą się przede wszystkim w dużych przedsiębiorstwach, o tyle kompaktowe datowniki można z powodzeniem wykorzystać w niewielkich biurach i punktach usługowo-handlowych, gdzie zależy nam na chronologicznym porządku dokumentów.

Istotną kwestią podczas wyboru pieczątki biurowej jest również jej konstrukcja. Stemple ze stalowym szkieletem są najlepszym rozwiązaniem w przypadku intensywnej eksploatacji, ponieważ zapewniają wysoką odporność na zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli natomiast pieczątki i datowniki wykorzystywane są wyłącznie okazjonalne, lepszym rozwiązaniem jest wówczas kompaktowa pieczątka, która jest lekka i zmieści się w kieszeni.

Personalizowane pieczątki na specjalne okazje

Jeszcze nie tak dawno pieczątki kojarzyły się wyłącznie z praktycznymi artykułami biurowymi, które usprawniają codzienną pracę, jednak dziś ich zastosowanie jest znacznie szersze, czego przykładem są m.in. pieczątki ślubne. Dzięki nim przyszli małżonkowie mogą w prosty sposób odmienić wygląd ślubnej papeterii poprzez udekorowanie kopert na zaproszenia ślubne lub papierowych zawieszek, które przyczepione są do upominków dla gości.

Co ważne, datowniki i pieczątki ślubne można dowolnie personalizować poprzez dobór motywu stylistycznego, czcionki oraz samego napisu. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się akcenty florystyczne oraz pieczątki imienne, które zawierają zarówno imiona małżonków, jak i datę ich ślubu. Dzięki takiemu stemplowi zwykłe zaproszenie ślubne zyskuje wyjątkowy charakter i staje się wspaniałą pamiątką zarówno dla gości, jak i pary młodej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą datowników i stempli, które personalizujemy zgodnie z wymaganiami klienta, dbając przy tym o ich wieloletnią wytrzymałość i niezawodność.