Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Notesy

Notes z imieniem i nazwiskiem lub logo firmy to podstawowy element wyposażenia osoby na odpowiedzialnym stanowisku. Ważne, żeby był doskonałej jakości. Dlatego proponujemy notesy grawerowane laserowo z wyższej półki.


Produkty

Strona:

z 1

Notes z grawerem – wyjątkowość i indywidualizm

Chęć podkreślenia swojego niepowtarzalnego stylu lub stanowiska niewątpliwie wpływa na wybierane przedmioty codziennego użytku. Szukając pomysłu na skuteczną reklamę marki, warto sięgnąć po przedmioty, które towarzyszą Państwa klientom na co dzień. Notes z grawerem nie tylko będzie stanowił reklamę Państwa marki, ale może stać się bardzo ciekawym pomysłem także na prezent dla pracowników. Z pewnością każdy, kto otrzyma notes spersonalizowany, poczuje się wyjątkowo doceniony. 

Notes spersonalizowany – praktyczny i eleganckie

Praktyczny, elegancki, uniwersalny notes spersonalizowany jest tym, co może każdego dnia towarzyszyć w pracy, pomagając porządkować informacje, listy rzeczy do zrobienia, czy też służyć za przydłużenie pamięci. W sklepie grawernia.pl polecamy szeroki wachlarz różnego rodzaju notesów, notatników konferencyjnych i notatników na biurko, które ozdobione grawerem według indywidualnego projektu zachwycą swoją użytecznością, wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym wyglądem.