Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Stojaki metalowe i akryloweProdukty

Strona:

z 1

Stojaki metalowe i akrylowe to akcesoria, które przydadzą się w każdym lokalu gastronomicznym, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyraźne oznaczenie produktów. W Grawerni specjalizujemy się w projektowaniu personalizowanych stojaków metalowych, które wzbogacamy o dowolny grawer z tekstem, grafiką lub wybranym symbolem.

Stojaki metalowe – zadbaj o ergonomię w swojej restauracji

Każdy restaurator zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wyeksponowanie potraw, które rozłożone są np. na szwedzkim stole. Umieszczenie ich w widocznym miejscu, do którego każdy z klientów ma dostęp, to jedno, jednak równie istotną kwestią jest prawidłowe oznaczenie poszczególnych dań. Oczywiście nazwy potraw możemy zapisać na karteczkach i postawić je obok zastawy, jednak ryzyko zaplamienia lub uszkodzenia takiej etykiety jest spore. W związku z tym z pomocą przychodzą praktyczne stojaki metalowe, które z powodzeniem zastępują papierowe blankiety.

Stojaki metalowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe – niestraszne im wysokie temperatury, zabrudzenia czy też uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, stal nierdzewna, z której są one wykonane, jest uważana za najbezpieczniejszy materiał do kontaktu z żywnością, dzięki czemu możemy je spokojnie umieścić w pobliżu serwowanych dań. Dużym atutem jest również możliwość grawerowania stojaków metalowych, co pozwala na uzyskanie personalizowanych etykietek z dowolnym napisem lub grafiką. Takie akcesoria od lat sprawdzają się w branży HoReCa – zarówno w restauracjach, jak i barach mlecznych, kawiarniach, lodziarniach czy też piekarniach.

Eleganckie stojaki akrylowe do biura lub hotelu

Chcesz oznaczyć stanowiska pracowników w swoim biurze lub pozostawić informację w hotelowej recepcji o chwilowej nieobecności recepcjonisty? Stojaki akrylowe to doskonały sposób na to, by usprawnić komunikację w niemal każdej przestrzeni biurowo-usługowej. Akryl, który wykorzystujemy w Grawerni do produkcji stojaków akrylowych, jest cięty laserowo, a następnie gięty na gorąco, dzięki czemu jesteśmy w stanie nadać mu odpowiedni kształt. Taką powłokę akrylową pokrywamy specjalnym laminatem grawerskim w wybranym kolorze, na którym umieszczamy specjalny napis lub symbol.

Wiemy, że każdy z naszych klientów ma zupełnie inne potrzeby i oczekiwania względem stojaków metalowych i akrylowych, dlatego też zachęcamy do tego, by przed zakupem skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu stojaka metalowego i wskażą, z jakich rodzajów grawerowania możesz skorzystać.