Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Matryce i stemple metalowe

Dobrze przygotowane matryce pozwalają na dokładne odwzorowywanie grafiki. Oferowane przez nas produkty stalowe i mosiężne, grawerowane pozwalają na wypalanie wzorów na gorąco w drewnie, a także na stemplowanie wyjątkowo precyzyjnych grafik i liter. Prace produkcyjne wykonujemy laserami oraz frezami grawerskimi, które pozwalają uzyskać bardzo dużą precyzję detali.

Matryce i stemple metalowe

Produkty

Wypalarka do stempli - Hotstamp - 300W - BP195
  • NOWOŚĆ!
  • BESTSELLER

Wypalarka do stempli - Hotstamp - 300W - BP195

194,00 zł

Przechowalnia

Zobacz

Strona:

z 3

Następne

Odpowiednio zaprojektowane matryce metalowe gwarantują dokładne odwzorowywanie grafiki. W Grawerni oferujemy szeroki asortyment mosiężnych i metalowych stempli na zamówienie, które dzięki specjalnemu grawerowaniu pozwalają na wypalanie wzorów na gorąco w drewnie, a także na stemplowanie wyjątkowo precyzyjnych grafik i liter. Prace produkcyjne wykonujemy laserami oraz frezami grawerskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dużą precyzję detali.

Matryce i metalowe stemple do wytłaczania wzorów

Stemple metalowe do wytłaczania wzorów doskonale sprawdzają się podczas wyciskania logotypu w różnego rodzaju materiałach – korku, skórze, drewnie oraz tworzywach. Wszystkie stemple metalowe na zamówienie produkowane są przy użyciu frezarko-grawerki CNC oraz lasera fibrowego, dzięki którym uzyskujemy precyzyjną matrycę z dowolną treścią, numeracją, symbolem, znakiem graficznym czy też logo. Stosując wysokowydajne systemy grawerująco-tnące jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom, którzy jakość obróbki stawiają na pierwszym miejscu.