Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Wizytowniki

Każdy biznesmen robi wszystko, by zadbać o nawet najmniejsze detale, które tworzą jego wizerunek prawdziwego profesjonalisty. W jego aktówce nie może więc zabraknąć eleganckiego, personalizowanego wizytownika, w którym bezpiecznie przechowuje swoje wizytówki. Sprawdź naszą ofertę solidnych wizytowników z grawerem i zaprojektuj na nich dowolną grafikę, napis lub krótką dedykację!


Produkty

Strona:

z 1

Wizytownik czy etui na wizytówki – czym się różnią?

W czasach, w których wszystkie najważniejsze dane przechowujemy na dysku komputerowym lub w smartfonie, wydawać by się mogło, że wizytownik jest zupełnie zbędnym gadżetem. Jak się jednak okazuje, wiele osób wciąż sięga po klasyczne rozwiązania i chce podkreślać swój profesjonalizm na każdy możliwy sposób. Z tego powodu zainwestowanie w niewielki wizytownik zdaje się być świetnym rozwiązaniem na wykreowanie spójnej identyfikacji wizualnej firmy.

Czym jest wizytownik? To nic innego jak niewielka wersja portfela, w którym możemy umieścić do kilkanaście wizytówek oraz niezbędne dokumenty, jak np. prawo jazdy. Na rynku dostępne są również akcesoria określane jako etui na wizytówki. Są to małe pudełeczka, które są w stanie pomieścić nawet do kilkudziesięciu sztuk wizytówek. Niestety, w takim etui nie uda nam się przechowywać nic poza wizytówkami.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wizytowników damskich i męskich?

W sklepach z artykułami biurowymi często stosuje się podział wizytowników na męskie i damskie, jak również te kieszonkowe oraz stojące. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się personalizowane wizytowniki kieszonkowe, co wynika przede wszystkim z ich funkcjonalności. Takie gadżety zajmują mało miejsca, dlatego można je mieć zawsze przy sobie.

Wizytowniki stojące polecane są natomiast do używania głównie w biurze, gdzie mogą pełnić funkcję reklamową, a także podkreślać prestiż firmy. W obu przypadkach do wyboru mamy męskie i damskie wizytowniki wykonane ze skóry, metalu lub tworzywa sztucznego. Wybierając konkretny model wizytownika, warto kierować się więc zarówno materiałem jego wykonania, jak i formą pracy – biurową lub w terenie.

Eleganckie wizytowniki z grawerem

Z myślą o wszystkich osobach, które stawiają na biznesową elegancję podczas codziennej pracy, przygotowaliśmy w Grawerni duży wybór wizytowników męskich oraz wizytowników damskich, które zapewniają nie tylko ochronę papieru przed zniszczeniem, ale także wygodne użytkowanie. Podążając za zróżnicowanymi potrzebami i gustami naszych klientów, oferujemy eleganckie wizytowniki Dan Barmore Eneko, wykonane w całości z metalu, jak również te z domieszką korka (np. wizytowniki damskie Elena) oraz wizytowniki skórzane, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

W Grawerni specjalizujemy się również w projektowaniu personalizowanych wizytowników z grawerem. Przy użyciu lasera UV wykonujemy na nich dowolny grawer z dedykacją, imieniem i nazwiskiem (lub inicjałami), a także z logotypem. Dzięki temu każdy z naszych produktów zyskuje indywidualny charakter i sam w sobie staje się doskonałą wizytówką firmy.