Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Medale drewniane grawerowane laserem

Eleganckie, ponadczasowe, dekoracyjne… O jakim materiale mowa? Oczywiście, o drewnie! Naturalny surowiec sprawdza się nie tylko w meblarstwie, ale również podczas produkcji nieszablonowych dekoracji. Wszystkim fanom oryginalnych rozwiązań z wielką przyjemnością prezentujemy medale drewniane grawerowane laserem – piękne i funkcjonalne odznaczenia, w których zaklęta jest klasa i urok.
Produkty

Strona:

z 1

Medale drewniane grawerowane – wyróżnij się!

Każdy kawałek drewna jest niepowtarzalny. Tak samo jak nasze medale. Każde odznaczenie tego typu wykonywane jest według indywidualnych życzeń zamawiającego. Wśród prezentowanych w naszej ofercie medali znajdziesz modele w najróżniejszych kształtach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz wariant harmonijnie dopasowany do danej okazji. Nasze medale drewniane grawerowane sprawdzą się nie tylko podczas sportowych rozgrywek, ale również konkursów, szkolnych czy przedszkolnych uroczystości, zabawach karnawałowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich... To Ty decydujesz, jaka informacja znajdzie się na medalu.


Sklep Grawernia.pl – precyzja widoczna w detalach

Medale drewniane grawerowane dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy pomocy nowoczesnej technologii. Wycinane i grawerowane laserowo formy są idealnie wykończone w najmniejszych szczegółach. Doskonałym sposobem na nadanie medalowi nieco kolorów jest pokrycie drewna drukiem UV. Możesz mieć pewność, że informacja, logotypy czy grafika umieszczona na odznaczeniu przez długie lata zachowa swoją nienaganną formę, przypominając o ważnych wydarzeniach i chwilach tryumfu.