Medal drewniany druk UV - wymiary: 64x54mm - MGR078

  • 9-99 szt. 15,20 zł
  • 100-499 szt. 7,65 zł
  • 500-999 szt. 7,25 zł
  • 1000-2000 szt. 6,60 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wstążka do medalu:

Druk UV dwustronny:

Opis

Prezentowany medal drewniany to połączenie precyzji cięcia laserem i kolorowego druku UV. Niezależnie od uroczystości będzie świetnym wyróżnieniem dla jej uczestników. Uniwersalne i jednocześnie nowoczesne wzornictwo idealnie wpasuje się w każdą imprezę sportową - maratony, zjazdy narciarskie czy firmowe imprezy integracyjne. Medal wykonujemy według projektu umieszczając dowolny tekst, logotyp wydarzenia, organizatora. Do wyboru dwa rodzaje medali z wstążką wiązaną na supełek bądź przeszywaną - widoczne w galerii. Wszystkie szczegóły można ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medali.

Wymiary medalu: 64x54mm
Materiały:

- sklejka brzozowa lakierowana 3mm
Technologia wykonania: cięcie laserem i druk UV
Kolor wstążki:
biało-czerwony

Nadruk jednostronny - opcja nadruku dwustronnego jest dodatkowo płatna.
Zszywanie wstążek medali jest opcją dodatkowo płatną.

Minimalna ilość zamówienia wynosi 9 sztuk.

Termin realizacji od 3 do 10 dni roboczych czas liczony od momentu akceptacji projektu pdf.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121