NOWOŚĆ!

Medal drewniany dla przedszkolaka, ucznia - wym. 83x89mm - druk UV - MGR079

  • 9-99 szt. 16,20 zł
  • 100-499 szt. 8,65 zł
  • 500-999 szt. 8,25 zł
  • 1000-2000 szt. 7,60 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Zadruk drugiej strony medalu:

Opis

Nagradzaj dzieci! - większe i mniejsze sukcesy warto uczcić. Przygotuj się teraz! Drewniany medal w kształcie kwiatu z kolorowym nadrukiem UV. Niezastąpiony podczas szkolnych wydarzeń, dnia dziecka, zakończenia roku szkolnego Wykonany ze sklejki brzozowej wycinanej precyzyjnie laserem. Każdy medal personalizujemy dodając dowolny tekst: imię dziecka, nazwę szkoły, logotyp itp. Do medalu dołączamy niebieską bądź czerwoną wstążkę. Wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia można ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji. Nadruk jednostronny lub dwustronny (opcja).

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medalu.

Wymiary medalu: 83x89mm
Materiał: sklejka brzozowa lakierowana 3mm
Nadruk: jednostronny lub dwustronny nadruk UV (opcja)
Kolorystyka: według wzoru przedstawionego w galerii
Boki: brązowe (przypalenie od lasera)
Wstążka:
 niebieska lub czerwona

Termin realizacji od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu pdf.

Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121