Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij


Identyfikatory z laminatu dla pracowników

Chcesz w subtelny w sposób podkreślić profesjonalizm swoich pracowników? Pomogą Ci w tym wysokiej jakości identyfikatory z laminatu. Zaprojektowane przez naszych grafików plakietki sprawią, że żadna osoba z kadry nie będzie anonimowa. Wszystkim przedsiębiorcom pragnącym budować spójny i dopracowany wizerunek swojej firmy przedstawiamy wysokiej jakości identyfikatory, które będą spełniać funkcję estetyczną i praktyczną.
Produkty

Strona:

z 2

Następne

Identyfikator z okienkiem – funkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygody

Proponowane przez nas identyfikatory z laminatu dostępne są w różnorodnych kształtach i kolorach, począwszy od klasycznych, eleganckich plakietek, poprzez proste modele z kolorowego laminatu grawerskiego, na fantazyjnych gwiazdach szeryfa kończąc. Ciekawą alternatywą dla grawerowanych plakietek jest identyfikator z okienkiem, który okaże się szczególnie cenny w miejscach o dużej rotacji pracowników (na przykład w restauracjach czy sklepach). Każdy identyfikator z laminatu przytwierdzany jest do ubrania za pomocą magnesu, agrafki lub szpilki i blokady przed odpięciem.


Stylowe identyfikatory z laminatu najwyższej jakości

Identyfikatory z laminatu dostępne na stronie Grawernia.pl wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie niszczeją pod wpływem codziennego użytkowania. Z kolei zastosowanie matowych powierzchni sprawia, że światło nie odbija się od plakietki zapewniając czytelność informacji zawartych na identyfikatorze. Dzięki zastosowaniu metody grawerowania laserowego, wykonany napis jest wyraźny i nawet przypadkowe pranie w pralce nie spowoduje zmycia grawerów.