Medal drewniany Forest z laminatem grawerskim - wym: 70x82mm - gr. 4,6mm - MGR028

  • 9-99 szt. 22,99 zł
  • 100-499 szt. 11,99 zł
  • 500-999 szt. 10,89 zł
  • 1000-2000 szt. 9,79 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawer drugiej strony:

Opis

Wspaniale prezentujący się medal drewniany wykonany ze sklejki brzozowej i laminatu grawerskiego. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że medal sprawdzi się jako nagroda lub podziękowanie za uczestnictwo w dowolnych zawodach sportowych. Na części drewnianej grawerujemy grafikę nawiązującą do tematyki imprezy, natomiast na srebrnym laminacie właściwą treść dedykacji. Medal przewiązujemy grubym sznurkiem jutowym. Wszystkie szczegóły można ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medalu.

Materiały:
- sklejka brzozowa lakierowana 3mm
- srebrny laminat grawerski 1,6mm
Boki: brązowe (przypalenie od lasera)
Technologia wykonania: precyzyjny grawer laserem
Dodatki: 
sznurek jutowy

Minimalna ilość zamówienia wynosi 9 sztuk.

Medal jednostronny. Istnieje możliwość wykonania graweru drugiej strony (podlega dodatkowej opłacie).

Termin realizacji od 3 do 10 dni roboczych czas liczony od akceptacji projektu pdf.

Treść do graweru można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121