Zegar drewniany - prezent z okazji ślubu - ZEG006

85,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

tabliczka z dedykacją:

Opis

Ślub to niezapomniane wydarzenie, które wymaga wyjątkowego prezentu dla Pary Młodej. Drewniany zegar z grawerem doskonale wyrazi wdzięczność i będzie pamiątką tego dnia. Zegar wykonujemy według wzoru przedstawionego w galerii umieszczając na cyferblacie imiona Państwa Młodych i datę ślubu. Opcjonalnie na odwrocie możemy umieścić tabliczkę z dedykacją ze złotego laminatu grawerskiego. W komplecie eleganckie kartonowe pudełko.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji zagara..

średnica: 25cm
mechanizm zegara:
elektroniczny
zasilanie: bateria 1,5V (nie ma w komplecie)
cyferblat: grawerowany
materiał: sklejka brzozowa 6mm
kolor sklejki: ciemny
wykończenie: bejca i lakier
boki:
czarne (przypalenie od lasera)
grawer: jasny (naturalny kolor drewna)
wymiary pudełka: 33,5x34,2x7,2cm

Opcjonalnie: Tabliczka ze złotego laminatu 1,6mm o wymiarach 80x40mm z dowolną dedykacją.

Uwaga! Sklejka może różnić się odcieniem oraz układem słojów w zależności od partii produkcyjnej. Jest to produkt naturalny, który bardziej lub mniej absorbuje bejcę i lakier przez co może wydawać się jaśniejszy lub ciemniejszy.

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.

Prosimy dostarczyć treść do grawerowania na e-mail: sklep@grawrnia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121