Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

  • NOWOŚĆ!

Nagroda dyplom szklany z mosiądzem wym. 220x220mm - DUV111

Cena: 450,00 zł/ szt

16,99 7871

Wybierz opcje:

Rodzaj opakowania

Wybrano: s

Ilość:

Przechowalnia

Ochrona i bezpieczne zakupy do 10 000 zł

Opis produktu

Nagroda, która podkreśla wyjątkowość chwili!
Elegancki dyplom szklany z mosiężną, grawerowaną tabliczką to idealny wybór na:
- uroczystości firmowe i jubileusze,
- gale i eventy biznesowe,
- wyróżnienia za osiągnięcia i sukcesy.
 
Dlaczego warto? Nadaje ceremonii prestiżu i elegancji, stanowi trwałą pamiątkę, która zostaje z wyróżnionym na lata, indywidualny grawer pozwala podkreślić wyjątkowy charakter nagrody. Zadbaj o to, aby Twoje wydarzenie zostało zapamiętane. Wybierz nagrodę, która zrobi wrażenie i podkreśli rangę osiągnięć. Elegancki dyplom wykonany na solidnym podkładzie szklanym w kolorze czarnym o wymiarach 22 x 22 cm. Szklana tafla jest dymiona czyli półtransparentna. Na szkle umieszczona została mosiężna tabliczka o grubości 0,6 mm, grawerowana precyzyjnie w technologii CNC w głąb metalu, a następnie podkreślona nadrukiem UV w kolorze czerni. Dzięki temu napisy i grafiki są trwałe, czytelne i prezentują się niezwykle ekskluzywnie.
 
Całość wykonana jest z najwyższą starannością – szkło ma grubość 10 mm, co nadaje dyplomowi masywności i eleganckiego charakteru. Produkt doskonale sprawdza się jako forma podziękowania lub wyróżnienia – zamawiany najczęściej przez firmy, instytucje czy organizatorów eventów, aby uhonorować osoby lub partnerów biznesowych za osiągnięcia i współpracę. Dyplom można nie tylko ustawić w eleganckim etui, ale również powiesić na ścianie, ponieważ z tyłu posiada specjalny otwór montażowy.
 
Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia etui prezentacyjnego, które podkreśla rangę wyróżnienia podczas wręczania i umożliwia efektowną ekspozycję dyplomu.
 
Najważniejsze cechy produktu:
- wymiary: 220 x 220 mm
- podkład wykonany ze szkła - czarne, dymione, lekko transparentne
- grubość szkła 10mm
- tabliczka mosiężna o grubości 0,6mm grawerowana CNC z wypełnieniem w technologii druku UV
 
Przed realizacją przygotowujemy projekt w postaci pliku PDF i przesyłamy go do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na każdym etapie projektowania można skontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Technologia wykonania: grawer CNC w głąb mosiądzu + wypełnienie drukiem UV
 
Standardowo produkt pakowany jest w ładne eleganckie pudełko, natomiast istnieje możliwość dokupienia etui w wersji premium.

Opis etui premium:
- wymiary zewnętrzne: 280 x 280 mm
- wymiary wewnętrzne: 220x220 mm
- wysokość: 35mm
- imitacja skóry z metalowymi okuciami na rogach
- wewnątrz etui znajduje się welur i wstążka
- etui posiada możliwość postawienia dyplomu w formie ekspozycji
 
Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
 
Treść do graweru, można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia w okienku "Uwagi kupującego" lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:
sklep@grawernia.pl lub telefonicznie 22 112 01 22.

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane