NOWOŚĆ!

DYPLOM SZKLANY - DSZ020 - pionowy

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

ETUI NA DYPLOM:

Opis

Bardzo elegancki dyplom szklany wykonany ze szkła o grubości 12mm z krawędziami szlifowanymi. Grafika dyplomu stworzona z połączenia laminatu metalizowanego, laminatu czerwonego z białym grawerem oraz akrylu czerwonego o grubości 3mm delikatnie wystającego ponad powierzchnie metalizowaną. Wszystkie szczegóły grafiki do uzgodnienia z klientem. Dyplom może zawierać dowolną treść, logo, podpisy. Główna płyta z dedykacją grawerowaną laserem wykonana jest ze srebrnego laminatu grawerskiego metalizowanego (napylona cienka warstwa metalu szczotkowanego). Dyplom przystosowany jest do zawieszenia na ścianie. Każdy dyplom możemy zapakować do eleganckiego etui w kolorze czerwonym.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 304x228mm

Waga dyplomu: około 2 kg (bez etui)

Grubość tafli szklanej: 12mm
Otworek do zawieszenia na ścianie: 6mm
opcjonalnie: etui na dyplom

Laminaty grawerskie (grubość 1,6mm):
- srebrny
- złoty
- aluminium
- miedź

Dodatki akrylowe (grubość 3mm):
- czerwony
- czarny
- biały
- granatowy
Przed zakupem zapytaj o aktualnie dostępne kolory akrylów.


Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczone od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121