System tabliczek z pismem Braille'a dla szkół - szatnia - wym. 200x80mm - PCW twarde - DECO WHITE - TAB346

  • 1- szt. 150,00 zł
  • 4- szt. 145,00 zł
  • 10- szt. 140,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

wybierz wzór:

Opis

System szyldów dla szkół, uczelni wyższych z nadrukiem na tworzywie PCW i pismem Braille'a. Minimalistyczny projekt sprawia, że idealnie komponuje się z otoczeniem. Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowana jest do ściany lub drzwi na taśmie piankowej.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
200x80mm
materiały: białe tworzywo PCW 3mm, lekko błyszczące
kolor kulek: czarne
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
tekst w piśmie braille'a: szatnia męska lub damska
mocowanie
: taśma piankowa

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Treść tabliczek należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia lub przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii