Świąteczne podkładki z filcu 3mm - komplet 100 sztuk - grawerowane laserem - OZD007

319,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Świąteczne podkładki pod napoje w kształcie śnieżynki. Wycinane precyzyjnie laserem z trwałego zielonego filcu o grubości 3mm. Podstawki wykonujemy według projektu przedstawionego w galerii dodając logotyp firmy. Podkładki świetnie sprawdzą się jako świąteczny gratis dla klientów lub współpracowników. Komplet 100 sztuk.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji podkładki.

średnica podkładki: 109mm
materiał: zielony filc
grubość: 3mm
ilość: 100 sztuk
technologia wykonania: cięcie i grawer laserem

Termin realizacji zamówienia: od 5 do 10 dni - liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Po złożeniu zamówienia prosimy dostarczyć logotyp do grawerowania na adres sklep@grawernia.pl lub załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia 801 090 121