Medal w drewnianej kasetce na każdą okazję - średnica 90mm

45,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

Opis

Grawerowany medal w kasetce to oryginalny pomysł na prezent. Na medalu oraz kasetce wykonujemy dowolny grawer (imię, datę, dowolny tekst). Wnętrze kasetki posiada gniazdo wypełnione materiałem do którego wkładamy medal. Całość tworzy spójną formę wspaniale dopasowaną do Twojej uroczystości, prestiżowego konkursu czy rocznicy. Po otwarciu, etui możemy postawić zawiasem do góry i umieścić medal w drugim otworze zmieniając je w elegancki prezenter. 

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji medalu.

Medal:
- średnica medalu: 90mm
- materiał: sklejka jasna
- grubość medalu: 6mm

Kasetka:
- drewno jaworowe, sklejka
- podwójne gniazdo na medal
- wymiary: 118x119x25mm

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni liczony od zatwierdzenia projektu który przesyłamy w formie pliku pdf.

Treść do grawerowania można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121