NOWOŚĆ!

DYPLOM REPREZENTACYJNY UKOŃCZENIA STUDIÓW WYŻSZYCH WYKONANY ZE SZKŁA - DSZ023

220,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

ETUI NA DYPLOM:

Opis

Bardzo elegancki dyplom szklany wykonany ze szkła o grubości 12mm z krawędziami szlifowanymi. Główna płyta grawerowana laserem wykonana jest ze srebrnego laminatu grawerskiego metalizowanego (napylona cienka warstwa metalu szczotkowanego). Dyplomy wykonujemy wg przesłanych skanów lub kserokopii oryginalnego dyplomu z pisemnym oświadczeniem o oryginalności dokumentu podpisanym przez właściciela. Dyplom przystosowany jest do zawieszenia na ścianie. Każdy dyplom możemy zapakować do eleganckiego etui w kolorze czerwonym. Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.

Format dyplomu: 304x228mm

Waga dyplomu: około 2 kg (bez etui)

Grubość tafli szklanej: 12mm
Otworek do zawieszenia na ścianie: 6mm
opcjonalnie: etui na dyplom

Laminaty grawerskie (grubość 1,6mm):
- srebrny
- złoty
- aluminium
- miedź


Termin realizacji zamówienia od 3 do 10 dni liczone od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121