Pałki perkusyjne z twoją sygnaturą - prezent dla perkusisty - N5A - USA HICKORY

99,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: Chwilowy brak towaru

Opis

Wysokiej jakości pałki perkusyjne wykonane z drewna hikorowego (USA HICKORY). Wspaniały prezent dla perkusisty - komplet pałek perkusyjnych z dowolnym grawerem! Możemy wykonać: sygnaturę czyli własnoręczny podpis muzyka, nazwę zespołu lub inny dowolny grawer. Pałki grawerowane laserem są wspaniałym prezentem na każdą okazję!

Główne walory drewna hickorowego to:
- duża trwałość
- twardości i elastyczności
- trudno łupliwość

Drewno hickorowe z rodziny orzechowatych zwane także przeorzechem (Carya Nutt), pochodzi ze wschodniej części ameryki północnej. Przez swoje walory cenione jest również w przemyśle lotniczym, meblowym i narzędziowym.

Pałki perkusyjne wykonane z drewna HICKOROWEGO cechują się nieregularnym rozmieszczeniem słojów drewna, dlatego para pałek (względem siebie) może różnić się odcieniem na części pałki lub na całej powierzchni. Zdjęcia w galerii pokazują różnice występujące w obrębie jednego kompletu (pary pałek). Jest to cecha charakterystyczna dla tego gatunku drewna w którym układ słojów i ich kolorystyka nie jest jednolita. To wszystko przekłada się również na grawer drewna hickorowego, które może składać się z ciemniejszych i jaśniejszych miejsc - słoje ciemniejsze graweruja się ciemniej, a słoje jasne jaśniej. Dlatego niektóre literki mogą nie uzyskać jednolitego koloru po wygrawerowaniu. Jest to zasługą nieregularnej struktury rozmieszczenia słojów oraz ich różnej twardości. Opisane różnice można zobaczyć w galerii obok. Są to jedyne pałki perkusyjne które wymagają tak dokładnego opisu ze względu na charakter drewna. Pozostałe pałki które sprzedajemy wykonane są z całkowicie jednolitego drewna.

Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

symbol pałek: N5A (NOVA BY VICK FIRTH USA HICKORY)
materiał: drewno hikorowe
ilość: komplet (2 szt.)
rodzaj grawerowania: trwały nieścieralny grawer laserem.

Termin realizacji zamówienia: od 3 dni do 7 dni

Prosimy wypełnić rubryki:
- podając imię i nazwisko perkusisty lub ksywę
- podając nazwę zespołu.

Aby wykonać sygnaturę należy przesłać skan podpisu perkusisty (pliki jpg lub tiff) na nasz adres e-mail: sklep@grawernia.pl
Podpis możemy wykonać również dowolną czcionką.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 801 090 121