SZYLD KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - SZ029 - złoty - wym. 297x210mm (A4)

107,40 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

KOLOR LAMINATU:

Opis

Szyld dedykowany na drzwi wejściowe do kancelarii. Wykonany z laminatu grawerskiego z napyloną warstwą matalu szczotkowanego - identyczny jak mosiądz szczotkowany. Istotną zaletą laminatu w odróżnieniu od mosiądzu jest fakt, że powierzchnia laminatu nigdy nie śniedzieje i zawsze wygląda świeżo. Montaż szyldu jest bardzo prosty, wystarczy zdjąć papierek ochronny taśmy piankowej i docisnąć szyld do czystej powierzchni drzwi. Przed realizacją przygotowujemy projekty (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do wykonania szyldu. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt.

1. Wymiary szyldu: długość 297 mm, wysokość 210 mm (format A4)
2. Kolor szyldu: złoty
3. Kolor liter: czarny


Przed wykonaniem szyldu przesyłamy projekt w formie pliku PDF do akceptacji klienta.

Materiał: najwyższej jakości laminat grawerski metalizowany (napylona warstwa metalu) płyta identyczna jak mosiądz, struktura szczotkowana.
kolor graweru: czarny
grubość laminatu: 1,6mm

Dostępne również inne grubości laminatów grawerskich oraz kolory.
Termin realizacji zamówienia od 7 do 10 dni
Istnieje możliwość wykonania zamówienia w ekspresie.GALERIA PRZEDSTAWIA WYBRANE ZDJĘCIA z REALIZACJI ZLECENIA

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania - infolinia: 0 801 090 121