Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

Plan tyflograficzny z pismem Braille'a na stopie stalowej - wym: 1000x650mm - TAB519

Cena: 13 000,00 zł/ szt

Ilość:

Przechowalnia

Opis produktu

Duża tablica tyflograficzna wykonana z twardego tworzywa PCW. Plany tyflograficzne są szczególnie przydatne osobom niewidomym, by szybko zorientować się w nieznanej przestrzeni. Prezentowana tablica przedstawia plan urzędu miejskiego z uwzględnieniem budynków i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Na podstawie z PCW montowane są dwie tablice ze srebrnego laminatu  - prawa, opisowa tablica może być wymieniona w razie zmiany oznaczenia pomieszczeń. Na lewej umieszczona jest legenda a oznaczenia zostały wykonane z kolorowego akrylu, tworzywa ADA, laminatu grawerskiego i laminatu textures. Główne budynki wykonane są z wysokiego na 1cm poliwęglanu z nadrukiem UV. Ścieżki komunikacyjne oznaczone są kulkami Braille'a. Każdy element na tablicy opisany jest pismem Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tablica montowana jest na stalowym postumencie w kolorze białym lub czarnym, który wchodzi w skład produktu.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji.

Prezentowana cena dotyczy wykonania tablicy widocznej w galerii. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym działem handlowym w celu otrzymania szczegółowej wyceny.

wymiary:
1000x650mm
materiały: 
- podstawa tablicy: PCW twarde 3mm z nadrukiem białym
- legenda akryl srebrny 3mm z grawerem i wypełnieniem farbami UV
- punkt orientacyjny "tu jesteś" - czerwone tworzywo ADA 1mm wpuszczane na głębokość 0,2mm
- główne budynki - poliwęglan 1cm z nadrukiem UV
- kasa, dziennik podawczy, wideofon - akryl zielony, pomarańczowy, złoty 3mm
- podjazd dla osób niepełnosprawnych - laminat textures 1,6mm
- miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych - granatowy akryl 3mm z frezowaniem
- białe i czarne kulki Braille'a nabijane w technologii CNC
- 6 dystansów stalowych 13mm do wymiennej tabliczki z akrylu

Termin realizacji zamówienia od 7 do 14 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

GALERIA PRZEDSTAWIA WYBRANE ZDJĘCIA z REALIZACJI ZLECENIA

Tablice wykonujemy na podstawie przesłanych planów ewakuacyjnych w formacie wektorowym (pliki ai, eps, cdr, pdf). Na ich podstawie wykonujemy indywidualną wycenę.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane