Infolinia

Zadzwoń do nas!

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00

tel. 22 112 01 22

Konto

Logowanie do konta

Nie pamiętasz hasła?


Nie posiadasz jeszcze konta?

Zamknij

  • NOWOŚĆ!

Tabliczka z pismem Braille'a - akryl złoty - wym. 200x100mm - TAB493

  • 1- szt.

    190,00 zł

  • 4- szt.

    185,00 zł

  • 10- szt.

    180,00 zł

Ilość:

Przechowalnia

Opis produktu

Tabliczka wykonana z eleganckiego, złotego akrylu. Na tabliczce drukujemy dowolny tekst w kolorze czarnym. Poniżej umieszczamy treść w piśmie Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja wymiaru podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
200x100mm
materiały:
- akryl złoty 3mm
kolor kulek: czarny
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: dowolna
mocowanie: taśma piankowa

Treść można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii

Ostatnio przez Ciebie oglądane