Plan tyflograficzny z pismem Braille'a - plexi i ADA - wym: 695x450mm - TAB466

6 950,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 7 do 14 dni czas wyprodukowania uzależniony od zamówionego nakładu, stopnia skomplikowania projektu oraz czasu przygotowania i akceptacji projektów. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

dystanse aluminiowe:

Opis

Duża tablica tyflograficzna wykonana z plexi oraz tworzywa ADA. Plany tyflograficzne są szczególnie przydatne osobom niewidomym by szybko zorientować się w nieznanej przestrzeni. Prezentowana tablica przedstawia kompletny plan pojedynczego piętra: ściany pomieszczeń, schody i punkty orientacyjne wykonane są z tworzywa ADA 1mm wpuszczanego na głębokość 0,2mm. Plan jest szczegółowo opisany pismem Brailla. Kolorystyka użyta w projekcie jest kontrastowa, co poprawia czytelność osobom słabowidzącym. Zastosowany nadruk UV naniesiony jest od tyłu dlatego treść jest odporna na przetarcia i uszkodzenia. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Całość montowana jest do ściany na sześciu dystansach z aluminium (opcja).

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po akceptacji projektu przystępujemy do produkcji.

Prezentowana cena dotyczy wykonania tablicy widocznej w galerii. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym działem handlowym w celu otrzymania szczegółowej wyceny.

wymiary:
695x450mm
materiały: 
- plexi transparentna, ekstrudowana 5mm
- tworzywo ADA 1mm w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim (matowym)
- transparentne kulki Braille'a nabijane w technologii CNC
- 6 dystansów aluminiowych o średnicy 13mm (opcja)

Termin realizacji zamówienia od 7 do 14 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.

GALERIA PRZEDSTAWIA WYBRANE ZDJĘCIA z REALIZACJI ZLECENIA

Tablice wykonujemy na podstawie przesłanych planów budynku, planów ewakuacyjnych w formacie wektorowym (pliki ai, eps, cdr, pdf). Na ich podstawie wykonujemy indywidualną wycenę.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo lub telefonicznie

Produkty z tej samej kategorii