NOWOŚĆ!

Tabliczka z laminatu białego z dowolną numeracją z pismem Braille'a - wym. 80x50mm - TAB431

  • 1- szt. 85,00 zł
  • 4- szt. 80,00 zł
  • 10- szt. 75,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

Opis

Tabliczka z laminatu z grawerem numeracji i pismem Braille'a. Na białym laminacie grawerujemy laserem maksymalnie trzyznakową numeracje oraz poniżej osadzamy pismo Braille'a. Znaki Braille'a są wyraźnie wyczuwalne pod opuszkiem palca, dzięki użyciu profesjonalnych licencjonowanych kulek brailowych wbijanych w technologii CNC. Zgodnie z zaleceniami PZN umieszczone są na wysokości 0,5mm oraz posiadają szerokość podstawy 1,5mm. Tabliczki mocowane są do ściany na taśmie piankowej.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Tabliczki wykonujemy według projektu w galerii. Modyfikacja ilości znaków w numeracji podlega indywidualnej wycenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: sklep@grawernia.pl celem uzyskania szczegółowych informacji. 

wymiary:
80x50mm
materiały: laminat grawerski biały 3mm
kolor kulek: transparentne
wysokość kulki: 0,5mm (zgodnie z zaleceniami PZN)
treść w alfabecie braille'a: zgodna z numeracją
mocowanie: taśma piankowa

Numeracje na tabliczki można załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia bądź przesłać na adres sklep@grawernia.pl

Termin realizacji zamówienia: od 3 do 7 dni roboczych liczonych od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w pliku PDF. 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii