Identyfikator z dowolnym logotypem - plexi z nadrukiem UV - ID109

  • 1- szt. 19,50 zł
  • 6- szt. 17,50 zł
  • 20- szt. 16,50 zł
  • 100- szt. 15,50 zł
  • 200- szt. 14,50 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych. Potrzebujesz szybko? termin dostawy można ustalić indywidualnie - zadzwoń infolinia: 888 900 001

zapinka:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Każda szanująca się firma wie jak ważnym etapem było wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam, gdzie wymagana jest identyfikacja osób (hotele, restauracje, uzdrowiska, spa, obsługa klienta, itd.) Prezentowany identyfikator wykonany jest z transparentnego akrylu. W standardowy kształt prostokąta z zaokrąglonymi rogami wkomponowany jest obrys logotypu. Na identyfikatorach umieszczamy logotyp firmy oraz imię pracownika.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

materiał: akryl transparentny 3mm z pełnym nadrukiem UV
maksymalny wymiar: 70x30mm

PRZYKŁAD WYPEŁNIENIA RUBRYK:
1. zapinka: C

Treść identyfikatorów i logotyp w formacie wektorowym należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia. Alternatywnie można przesłać na adres sklep@grawernia.pl wpisując w temacie numer zamówienia.
 
Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 7 dni roboczych.
Czas liczony od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Identyfikatory wykonujemy z trzema rodzajami zapinek:
Zapinka A - to zapinka na agrafkę i klips.
Zapinka B - to zapinka standardowa z zapięciem na szpilkę i blokadą przed odpięciem.
Zapinka C - to nowoczesna zapinka magnetyczna, składa się z dwóch części: pierwsza to magnes, który montujemy pod ubranie, natomiast druga to płytka metalu przyklejona do identyfikatora. Obie te części przyciągają się mocno ściskając mały fragment odzieży. Zapinka nie niszczy ubrań!


Produkty z tej samej kategorii