NOWOŚĆ! BESTSELLER

Stojak informacyjny z kodem QR - bezbarwna plexi na drewnianym postumencie - ST034

129,00 zł /szt. brutto + koszty wysyłki

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

grawer na postumencie:

Opis

Elegancki stojak z dowolną treścią i kodem QR drukowanymi w technologii UV. Wykonany transparentnej plexi, osadzony na postumencie z litego drewna olchowego. Na postumencie możemy wykonać bezpośredni grawer logotypu. Stojak sprawdzi się świetnie na restauracyjnych stolikach lub w hotelowych pokojach, dostarczając gościom niezbędnych informacji. Na akrylu drukujemy dowolną treść, grafikę i link w formie kodu QR.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.

Wymiary:
- wysokość całkowita: 195mm
- wysokość akrylu: 155mm
- wymiary postumentu: 100x39x45mm
Materiały:
- postument z litego drewna olchowego, szlifowany, lakierowany
- plexi transparentna 3mm
Znakowanie: jednostronny druk UV według wzoru widocznego w galerii

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych liczony od zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.
Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.

Treść do nadruku, logotyp do graweru, link na podstawie którego wygenerujemy kod QR należy załączyć w ostatnim etapie składania zamówienia. Alternatywnie dane można przesłać na adres sklep@grawernia.pl, wpisując w temacie wiadomości numer zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii