NOWOŚĆ!

Szyld Notariusz - DIBOND MAT srebrny 3mm - druk UV - wym. 900x300mm - SZUV030

  • 1- szt. 375,00 zł
  • 4- szt. 325,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

MOCOWANIE SZYLDU:

Opis

Duży szyld z napisem notariusz, wykonany metodą druku UV na srebrnym, matowym dibondzie. Dibond to lekka wielowarstwowa płyta kompozytowa stworzona z aluminium oraz polietylenu. Świetnie sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Materiał charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki połączeniu warstw metodami mechanicznymi i chemicznymi, płyta jest odporna na rozwarstwienia. 

Treść szyldu wykonana jest w technologii druku UV, która zapewnia trwałe i żywe kolory. Na szyldzie umieszczamy dowolną treść, logotyp firmy, kancelarii. Wszystkie szczegóły polecamy ustalić z naszym zespołem grafików, który pozostaje do Państwa dyspozycji zaraz po złożeniu zamówienia.

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji szyldu.

Wymiary:
900x300mm
Materiał:
srebrny dibond - pomiędzy dwoma blachami aluminium znajduje się wewnętrzny rdzeń z polietylenu
Grubość szyldu: 3mm
Rodzaj druku: cyfrowy druk UV
Kolorystyka nadruku: dowolna

MOCOWANIE SZYLDU: 
1. szyld bez dystansów i bez otworów (przyklejany do ściany we własnym zakresie)
2. szyld przykręcany do ściany czterema dystansami z aluminium (srebrne) o średnicy: 19mm
3. szyld przykręcany do ściany czterema dystansami stalowymi (srebrne) o średnicy: 18mm
4. szyld do przykręcenia do ściany posiada cztery otwory o średnicy 3mm w komplecie maskownice na śruby (szyld dostarczamy bez śrub mocujących)
 
Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczonych od momentu zatwierdzenia projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf. Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany telefonicznie.
Treść do nadruku można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii