NOWOŚĆ!

Ekskluzywny identyfikator z logotypem - 50x30mm - mosiądz szczotkowany - ID104

  • 1- szt. 39,00 zł
  • 6- szt. 37,00 zł
  • 21- szt. 35,00 zł
  • 101- szt. 34,00 zł
  • 201- szt. 29,00 zł
  • 501- szt. 28,00 zł

CZAS REALIZACJI: od 3 do 7 dni roboczych, uzależniony od aktualnie prowadzonych prac. Prawie każde zamówienie możemy wykonać w ekspresie, szczegóły terminu dostawy ustal dzwoniąc na infolinię: 888 900 001

zapinka:

Opis

Identyfikatory na pozór banalne, jednak od wielu lat podnoszą wizerunek wielu firm oraz pozytywnie wpływają na ocenę klientów. Każda szanująca się firma wie jak ważnym etapem było wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana spójna identyfikacja wizualna. Prezenowane identyfikatory wykonane są z mosiądzu grawerowanego laserem. Produkt bazuje na indywidualnym kształcie logotypu a maksymalny wymiar wynosi 50x30mm. Identyfikatory z serii Exclusive wyróżniają się wyjątkowym designem i stają się idealną wizytówką Twojej firmy. 

Przed realizacją przygotowujemy projekt (plik PDF) i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji identyfikatorów.

materiał: mosiądz 0,6mm
wymiary: 50x30mm
technologia wykonania: grawer laserem

Logo do graweru w formacie wektorowym można przesłać na e-mail: sklep@grawernia.pl lub dodać jako załącznik podczas ostatniego etapu składania zamówienia

Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni roboczych liczony od momentu akceptacji projektu, który przesyłamy w formie pliku pdf.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.

Produkty z tej samej kategorii